گزارش چند روز اخیر و صحبت های پیرامون آن

یخ سال جدید به نظرم هنوز انگار روی سایت ها و وبلاگ ها آب نشده است . گفتم یک جمع بندی از مطالب جدید چند روز اخیر داشته باشم . از فردا شروع به انتشار نوشته ی تازه کنم .

گویا نوشته آخرم که در مورد تندخوانی و الکی کتابخوانی بود بیشترین استقبال رو در چند روز اخیر داشته که یکی از نوشته های مورد علاقه ی من هم هست علاوه بر اون مطلب معمولی بودن به سرعت تو را به دریای اکثریت پرت خواهد کرد هم به نظرم میتونه مفید باشد .

امیدوارم نگید چرا به مطالب خودش احساس علاقه میکنه چون من اولین مخاطب مطالب ام هستم و خیلی از ضمیر های تو که در نوشته هایم استفاده میکنم خودم هستم . وقتی برای خودم مینویسم احساس میکنم برای کسی دیگر دارم مینویسم و خیلی هم برایم مهم است . وقتی مطلب رو میخوام بخونم به این فکر میکنم که فرد مهمی برایم نوشته است و با دقت دوباره شروع میکنم به خوندن

و نکته ی جالبش اینه خیلی وقتا چیز جدیدی یاد میگیرم یا ایده ای تازه به سراغم میاد و…

مطلب دیگری که نوشتم در مورد اندازه گیری سرعت پیشرفت بود و ارتباط با افراد موفق .

سری مقالات عادت سازی و تازه نگه داشتن عادت رو هم ادامه دادم و توضیح دادم چگونه از رنج ابتدایی ساختن عادت کم کنیم .

از فرمول بدبختی که برای دیگران زندگی کردن است گفتم . یکی از دلایلی که برای خودم مطلب مینویسم رو میتونید تو این مطلب بخونید .

و در اخر از تفاوت مکث کردن با متوقف شدن نوشتم که چگونه با مکث کردن میشود دوباره انرژی گرفت ولی با متوقف شدن همون انرژی قبلی هم از دست میدی .

دیدگاهتان را بنویسید