چرا حس خوب یا راحتی دادن مهم است ؟

دو دلیل عمده ای که باعث میشه در یک بانک خاص عملیات بیشتری انجام بدیم

اول نزدیکی اون بانک به محل دسترسی ما

دوم راحت بودن ما با بانک

من میخوام راجع به دلیل دوم صحبت کنم . همیشه امکان این نیست که ما بتونیم بانک یا فروشگاه و.. خودمون رو به مشتری نزدیک کنیم در اینجور مواقع بهترین راه حل استفاده از گزینه دوم است .

این راحتی از خوش برخورد بودن پرسنل شروع میشه تا راحتی با فضا و امکانات . به نظرم زیبایی و حس خوب رو هم باید در این دسته جا داد .

امروز برای کاری به بانک رفته بودم .یه نکته ای برایم جالب بود باجه های بعضی بانک ها به این شکل است که مسئول باجه رو به رو ی تو میشینه و یک مانیتور به عنوان مانع و مثل سپر جلوی ما است و خیلی رسمی و شایدم عادی .

حالت دوم بانک هایی که باجه های اون ها مایل هست و کامپیوتر گوشه ای از باجه است و تو میتونی علاوه بر اینکه مسئول باجه رو راحت ببینی و صحبت کنی میتونی کامپیوتر او هم ( که لازم نیست ولی حس خوبی میده ) رو ببینی و حس راحتی میکنی .

احساس میکنم اگر به این موضوع هم دقت نمیکردم بازم احتمال اینکه در بانک های گزینه دو بروم زیادتر بود . میخواهم بگم که این راحتی به خوداگاه فقط کار نداره , نا خوداگاه منو به سمت خودش میکشه .

این راحتی و حس خوب گرفتن مخصوص بانک نیست , ما از مغازه و فروشگاه هایی که راحت تریم یا حس بهتری بهمون میده زیادتر میخریم .

پس چیزهای کوچکی که شاید مهم نباشد هم مهم است .

الان که دقت میکنم میبینم در بعضی بانک ها حساب باز کردم که فقط طراحی و فضای زیبا دارند یا پرسنل آن خوش برخوردند یا کلا فضای اونجا حس راحتی میده به ادم حتی اگه برای دفعه اول اونجا برویم و منتظر بهونه ای ام که اون ها رو دوباره ببینم .

دقت کردین بعضی از بانک ها انقدر جذاب هستن که زمان انتظار در اون ها خیلی کم حس میشه و دوست داریم به شماره ما به این زودی ها نرسد ؟

شاید جمله ی پنهانی که خیلی ها یا توجه نمیکنن یا حوصله توجه به اون رو ندارن این باشه : به من حس راحتی و حس خوب بده , من رو زیادتر ببین .

4 نظر / نظر خود را در زیر وارد کنید

  1. سلام . بهنام عزیز
   لطف داری
   مرسی که بهم اطلاع دادی
   الان میدونم دوست خوبی به نام بهنام دارم که وجودش باعث خوشحالیه

دیدگاهتان را بنویسید